چرا کترینگ سیار؟

امروزه با نسل جدیدی از رستوران ها روبرو هستیم که در خیابان به مردم غذاهای آماده یا سفارشی تحویل می دهند. طبق مطالعات انجام شده توسط ای بی ای اس ورد (IBSI WORLD) غذاهای خیابانی یا کترینگ های سیار از 2007 تا 2012 معادل 8.4 درصد رشد داشته اند. این یک آمار کارآفرینی بسیار بالاست. ضمن اینکه 87 درصد از افراد کارآفرین که جسارت و خلاقیت راه اندازی رستوران سیار داشته اند با حداکثر 4 نیروی کار به کسب وکار خود ادامه می دهند.

غذاهای خیابانی به صورت کترینگ سیار ، کیوسک های رستورانی، ماشین های آشپزخانه ای و کارتی سرو می شوند. کترینگ های سیاردر ایستگاه های اتوبوس، فرودگاه ها، استادیوم ها، مراکز نمایشگاهی، کنفرانس ها، مراکز تفریحی و... از استقبال خوبی برخوردار می شوند.

صنایع غذایی شاهد حجم عظیمی از پاسخگویی کترینگ های سیار به کندی اقتصاد دراین چند سال اخیر بوده اند. امروزه مردم به دنبال صبحانه و ناهار ارزان و در دسترس هستند. چرا که اغلب کارکنان زمان فشرده ای دارند که منجر به کار بیشتر و زمان کمتر برای صرف غذا شده است. مجموع این عوامل منجر به استقبال از کترینگ های سیار در جهان شده است.

نقش ویونا در گسترش کترینگ های سیار؟

1: تهیه غذا

ویونا نیز با درک ارزش زمان و با تکیه بر دانش روز تلاش نموده است تا برای اولین بار درایران رستوران های سیار را به ایرانیان خلاق، هدفمند و کارآفرین عرضه نماید. ویونا با مشاوره دقیق در تمام مراحل کار با شما همراه خواهد بود.

2: سرو غذا

دراین کترینگ ها، مشتری غذای خود را سفارش داده و پس از گذشت زمان طبخ، غذای خود را تحویل می گیرد. این خدمات در قالب رستوران های سنتی، فست فود و ... ارائه می شوند.

ویونا خدمات زیر را به مشتریان ارائه می دهد :

در این رستوران ها غذای آماده ارائه می شود. افراد رهگذر یا مقیم در محل می توانند از غذاهای آماده ای که در این رستوران های سیار نگهداری می شود استفاده کنند.

1: مشاوره رایگان درباره نحوه انتخاب کابین، تجهیزات، متریال و ...

2:طراحی داخلی و خارجی تریلر با پلان های دو بعدی با تکیه بر بهره وری.

3:اجرا و ساخت رستوران های سیار.

pic682305210001